درباره طرح وند

رو به جلو فکر کنید.

راه حل های دیجیتال برای کمک به موفقیت کسب و کار شما.

تماس با ما:
۲۴ ۱۹ ۰۰ ۱۹ ۹۹ ۹۸+
تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس
ایمیل: info@tarhvand.ir

درباره طرح وند

کانون تخصصی طراحی وب و گرافیک با یک رویکرد استراتژیک و یکپارچه به طراحی و توسعه بازار

طرح وند تاسیس شد و ممکن است ما به خاطر طراحی های خاصمان است که شناخته شده ایم. پروژه هایی که ما ایجاد می کنیم برای مشتریان ما موفقیت آمیز بوده است، چرا که همیشه برای درک بهتر کسب و کار، اهداف و مشتریانشان وقت گذاشته ایم. این درک پایه ای به ما امکان می دهد که با مشتریان خود همکاری یکپارچه ای داشته باشیم و همه جنبه های طراحی خود را با بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی و … تکمیل تر کنیم. این واقعیت را نیز اضافه کنید که تیم ما یک گروه از متخصصان پویا، کنجکاو، با تجربه و آگاه است و شما یک ترکیب برنده دارید.

چه چیزی کار با طرح وند را لذت بخش می کند؟

این که شما با ما به عنوان یک مشتری یا به عنوان یک همکار کار می کنید، همگی به خاطر کار گروهی و همکاری برای دستیابی به اهداف است. فرهنگ ما باعث جذابیت پرشور در تیم ما می شود، بنابراین ما می توانیم این شور و شوق را با مشتریانمان به اشتراک بگذاریم. ما به سختی کار می کنیم و نتایجی مثبت را به دست می آوریم. موفقیت ما در حد توانایی شماست – موفقیت شما موفقیت ماست.

فراتر از فرهنگ استثنایی ما می توانید از ما انتظار داشته باشید که هر مرحله از هر پروژه ای را با شما کار کنیم و ما تمام تخصص و تجربه مان را برای این اتفاق به کار خواهیم گرفت. ممکن است بخواهید با یک پروژه کامل با ما کار کنید یا ممکن است انتخاب کنید که به طور انتخابی بر روی برخی از عناصر بازاریابی شما کار کنیم. ما می توانیم با ایجاد یا تقویت نام تجاری شما شروع کنیم، و از طریق طراحی گرافیک و وب، مهارت های فنی در برنامه نویسی سایت و هر گونه برنامه های سفارشی، در یک همکاری طولانی مدت آن را ادامه دهیم. بازاریابی دیجیتال نباید راکد بماند بنابراین می توانیم با بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تولید و بازاریابی محتوا و پشتیبانی از طراحی گرافیکی و تکنیکی بطور مداوم همکاری داشته باشیم.

به هر حال وقتی شما تصمیم می گیرید که با ما کار کنید، ما با شما کار می کنیم تا به طور موثر محصولات و خدمات خود را به مخاطبان مورد نظرتان ارائه دهید و تصمیم گیری مشتری را تسهیل کنید. ما به دقت به شما گوش داده و با شما همکاری می کنیم تا هم طراحی مجدد گرافیک و هم توسعه وب خود را پیشرفت دهید. ما استراتژی بازاریابی موتور جستجوی شما را افزایش داده و ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کنیم.

برای حرفه ای تر شدن آماده اید؟ به ما بگویید چگونه کمکتان کنیم.


تماس با ما:
۲۴ ۱۹ ۰۰ ۱۹ ۹۹ ۹۸+
تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس
ایمیل: info@tarhvand.ir

استراتژی عالی

ما عناصری را که برای موفقیت فراگیر نیاز دارید ترکیب می کنیم: نوآوری، برنامه ریزی، استراتژی، تحویل، پیاده سازی و معیارها.

ایده های خلاقانه

برای تیم خود الهام بخش باشید و خود را برای بهره وری ، با برنامه های سفارشی موثر و ابزارهای آنلاین حرکت دهید. ما همیشه رو به جلو فکر می کنیم.

طراحی جذاب

شناخته شدن برند شما و ارتباط موثر آن با مشتریان ، کلید موفقیت است. پس اجازه دهید طرح های ما مشتریان ایده آل خود را جذب کنند.